ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«Національне бюро з розслідувань злочинів, протидії та запобіганню корупції в органах державної влади, верховенства права та захисту основоположних прав громадян»

65042, м. Одеса, вул. Перший провулок 8 Березня будинок № 5,

тел.: 067 – 486 – 22 – 16,   код: 40187691

Вих № 0806                                                                       «09»   червня 2020.

                                                          Генеральному прокурору України
м. Київ, вул. Резницька 13/15

Голові Державного Бюро Розслідувань
м. Київ. бульвар Л. Українки 26

Голові СБУ
м. Київ, вул. Володимирська 35
Голові Державного Бюро Розслідувань
м. Київ. бульвар Л. Українки 26

                                                           Міністру МВС України А. Авакову
м. Київ, Ак. Богомольця 10

Голові Національної поліції України
м. Київ, вул. Ак. Богомольця 10

Департаменту кадрового забезпечення
Національної поліції України
м Київ, вул. Ак. Богомольця 10

                                                     Департамент Внутрішньої безпеки
Національної поліції України
м. Київ, вул. Ак. Богомольця 10

                                                           Головного слідчого управління
Національної поліції України
м. Київ, вул. Ак. Богомольця 10

Департаменту аналітичного
забезпечення та оперативного
реагування
Національної поліції України
м. Київ, вул. Ак. Богомольця 10

Управління з особового складу
Департаменту кадрового забезпечення
Національної поліції України
м  Київ, вул. Ак. Богомольця 10

Департаменту стратегічних розслідувань
Національної поліції України
м. Київ, вул. Ак. Богомольця 10

В І Д К Р И Т И Й  Л И С Т.

Шановні керівники правоохоронних органів України !

Звертаємось до  ВАС,    у зв’язку із багато чисельними зверненнями громадян,  що мешкають  у місті Білгород-Дністровському, Білгород-  Дністровському районі, колишніх та діючих співробітників поліції,  які скаржаться на бездіяльність  керівництва місцевого відділу поліції, зловживання владою  та організацію корупційних та злочинних  схем у наслідок чого криміногенна ситуація у курортному регіоні дійшла до свого апогею,  у  наслідок чого практично кожного дня  організовані злочинні угрупування займаються вимаганням, крадіжками майна та розбійними нападами  що діють за попередньої змови із  посадовими особами Білгород-  Дністровського відділу поліції з метою проведення ретельної перевірки вказаних у скарзі фактів злочинною діяльності, зловживання службовим становищем припинення безладу та злочинів на території курорту  Затока,  міста Білгород–Дністровського,   Білгород-Дністровського району, відсторонення від займаних посад та  притягнення до відповідальності керівництва та посадових осіб Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП України в Одеській області.

Білгород-Дністровський, курорт Затока, Сергіївка, Курортне, Миколаївка та Білгород-Дністровський район вже кілька років поспіль займають перше місце по рівню скоєних тяжких злочинів по Україні. Кожного дня відбуваються крадіжки майна,  розбійні напади, підпали баз відпочинку, рейдерські захоплення земельних ділянок на території курортної Затоки. Майже усі ці злочини відбуваються під контролем та за активної участі, або бездіяльності керівництва Білгород-Дністровського відділу поліції. Жодне резонансне розслідування починаючи з 2019 року не розкрито, жодний розбійний напад не доведений навіть до вручення підозри, що свідчить про зацікавленість та активну співучасть відповідальних осіб правоохоронних органів  Білгород-Дністровського.

Замість організації розслідування кримінальних справ керівництво відділу поліції займається знищенням речових доказів, у тому числі й записів з камер відеоспостереження, слідів вчинення злочинів , показів свідків.  Один  із останніх резонансних злочинів, був скоєний  у ніч з 27 на 28   травня 2020 року у селі Шабо Білгород-Дністровського району, там злочинці спочатку катували а потім застрелили із вогнепальної зброї подружжя,  тіла яких знайшли на подвір’ї їхнього будинку. Окрім вогнепальних слідів на тілах вбитих були сліди катування, колото різані рани, у жінки знайшли сліди переломів пальців рук.

За версією слідства ці події кваліфікували як вбивство, але за версією друзів вбитих  та де яких співробітників поліції  – це був  добре спланований  розбійний напад з метою заволодіння грошових коштів, за інсайдерською інформацією у будинку зберігалось 50 тисяч доларів США,  під час огляду будинку було знайдено тільки 5 тисяч доларів. За розбійний напад  свідчать  й наявні ушкодження, а саме сліди  тортур  переломи кісток рук, колото –  різані рани, якщо б це було б вбивство слідів катувань на тілах не було, для чого витрачати час та ризикувати, людей би  просто застрелили. Усе це свідчить про спробу, керівництва правоохоронних органів,  направити слідство у іншому напрямку з метою закриття реальних мотиві та осіб що скоїли тяжкого злочину.

Село Шабо  є вотчиною заступника начальника Білгород-  Дністровського відділу поліції з розшуку Є. Богомолюка, жодний злочин  у с. Шабо не відбувається без його відома та дозволу, іноді за день у Шабо відбувається до десятка крадіжок, з кожної з них Є. Богомлолюк отримує свою долю, жоден із злочинів не розкритий, як раз через здійснення контролю з боку Богомолюка та його людей, які вміло знищують сліди злочинів, залишені членами банди  перевертнів.

 29 травня 2020р. у тому ж селі Шабо був знайдений труп чоловіка який тривалий час знаходився у колодязі по вулиці Першотравневій.

Кожного дня до Білгород-Дністровського відділу поліції звертаються сотні мешканців міста та району з повідомленнями про злочини з метою отримання допомоги, але всупереч цьому, за особистої команди заступника начальника Білгород-Дністровського відділу поліції А. Лєконцева,  заяви про злочини не вносять до ЄРДР, як це передбачено ст. 214 КПК України,  майже 90 відсотків повідомлень реєструють у журналі обліку інформації, після чого формально їх розглядають дільники інспектори які списують їх за відсутністю складу злочину. Така практика надає можливості самостійно  контролювати кількість злочинів та отримання хабарів зі злочинців, яких кришують поліцейські та отримання неправомірної вигоди з осіб що мають наміри уникнути від притягнення до кримінальної відповідальності та готові заплатити за відмову у реєстрації злочину перевертням у погонах.

Завдяки  встановленому А. Лєконцевим порядку, роботи чергової частини,   не порушується   баланс вчиняємих злочинів та статистичні данні, які у свою чергу можуть  негативно вплинути  на офіційні  данні  росту злочинності та від яких залежить кар’єрний ріст керівництва  відділу поліції, а також  отримання премій та інших виплат. Керівництво райвідділу поліції звітує про знищення кількості злочинів, але  реальна кількість скоєних злочинів відрізняється від офіційно зареєстрованої приблизно на 90 відсотків, поліцейські збагачуються злочинці гуляють на волі вчиняючи чергові злочини, а мешканці міста у розпачі ховаються по хатах.

Навіть  внесення відомостей до ЄРДР не про що не свідчить, кримінальні провадження взагалі не розслідуються, слідчі повністю ігнорують законні вимоги громадян та строки проведення досудових розслідувань, після  того як справи кілька місяців  відлежаться на полицях слідчі  закривають  їх, як то кажуть без суду та слідства. Керівництво Білгород-Дністровського відділу поліції не виконує навіть приписи судів, які зобов’язують правоохоронців внести відомості про злочини до ЄРДР та розпочати кримінальне провадження, що свідчить про  системні, навмисні та злочинні дії посадових осіб Білгород-Дністровської поліції, направлені на приховування фактів вчинення низки злочинів. Розслідуються тільки замовні провадження, одне з яких було порушено 14.08.2018 року, у відношенні керівництва КП «Благоустрій», за фактом  заволодіння групою осіб, за попередньої змови 6 тисячами гривень, за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 191 КК України. Зазначене провадження було зареєстроване перед сесією Білгород-Дністровської міської ради на якої діючого керівника МЦ Благоустрій І. Мальцева  мали призначити першим заступником міського  голови. Однак одне з політичних угруповань,  що тривалий час блокує роботу міськради,  проплатило замовне кримінальне провадження тим самим призначення було зірване, а кримінальна справа висить й досі.

Один із співробітників Білгород-Дністровського відділу поліції, оперуповноважений Білгород-Дністровського ВП А. Шеремет,  по наказу керівництва, відділу поліції надав пропозицію, начальнику комунального закладу,  про закриття  досудового розслідування. Для цього він запропонував передати особисто йому 250 тисяч гривень, однак отримавши відмову почав погрожувати та повідомив що усіх фігурантів кримінальної справи жде тюрма,  відсторонення від займаних посад та арешт майна. Два роки дане кримінальне провадження не розслідувалось, однак з приходом нового начальника поліції О. Гнєдова  та приближення виборів , на яких І. Мальцев може скласти конкуренцію опонентам на крісло мера міста,  перевертні поліцейські знову почали кошмарити керівництво та особисто начальника МЦ Благоустрій І. Мальцева.

Так 23.04.202р. під час карантину введеного через пандемія корона вірусу, слідча Білгород-Дністровського ВП Ю. Урсул з трьома оперативниками  прибула до МЦ «Благоустрій» де провела обшуки та незаконно вилучила особисті справи керівництва та кількох співробітників комунального підприємства. Відсутність підпису судді на ухвалі суду та інша назва підприємства у регулятивній частині ухвали, не завадила їй та ще трьом співробітникам поліції вивернути навиворіт відділ кадрів МЦ «Благоустрій»,  де зберігаються особливі справи на майже 150 співробітників. Під час обшуку у кабінеті було присутньо  понад десять осіб, що створило реальну небезпеку зараження людей на корона вірус, однак Ю. Урсул виконувала замовний наказ керівництва,  усе інше ні до чого. З приводу вчинення протиправних дій  під час проведення обшуку у МЦ «Благоустрій», слідчою Ю. Урсул, керівництвом даного підприємства,   до Білгород-Дністровського ВП було подано повідомлення про злочини скоєні за ч.2 ст. 28, ч. 1 ст. 162, ч.1 ст. 325, ч.1 ст. 365 КК України.

Навіть після того, як суд зобов’язав керівництво Білгород-Дністровського відділу поліції внести до ЄРДР відомості про скоєння злочинів слідчою Ю. Урсул, з моменту якого пройшло майже місяць,  законні вимоги суду виконані не були. Кожного дня на адресу керівника МЦ «Благоустрій» І. Мальцева надходять погрози як з боку прокуратури так й збоку керівництва відділу поліції. Найближчим часом фігуранти замовного кримінального провадження чекають отримання підозри та клопотань про арешт та відсторонення від займаних посад, вони добре розуміють що поліцейські виконають усі погрози та зроблять усе можливе  щоб знищити конкурента  й нікого не  цікавить дута та невідповідна  кваліфікація справи та відсутність складу злочину.

Завдяки реєстрації злочину за ч.3 ст. 191 КК України, поліцейські отримали можливість слухати телефони осіб, що стали фігурантами справи , однак навіть такі заходи не принесли жодних доказів вчинення ними протиправних дій та не дали можливості звинуватити даних осіб у вчиненні інших злочинів. За допомоги поліції, використовуючи брудні та корупційні схеми  певні політичні сили намагаються  знищити реального кандидата на пост мера Білгорода-Дністровського І. Мальцева. Про те, по гучним справам за фактами підпалів кількох кафе, що знаходяться у самому центрі  у місті Білгороді-Дністровському, пострілу із гранатомету  біля міської лікарні та церкви,  підриву гранати у будинку підприємця І. Путя слідство взагалі нічого не робить,  хоча постраждалий надав поліціянтам вичерпний перелік осіб які можуть бути причетними до замовних підпалів та погроз. Жодні із зазначених у повідомленні підприємця особи не тільки не затримані вони взагалі не допитані та не встановлено де вони перебували під час здійснення вище зазначених протиправних дій.  Навіть після того, як дворічному синові підприємця підкинули переробний пістолет з бойовим набоєм, який вистрілив під час огляду у кабінеті начальника слідства правоохоронці не вжили жодних дієвих заходів  щодо встановлення та затримання злочинців які тривалий час тероризували сім ю підприємця І. Путя. За інформацією отриманою від колишніх співробітників слідчого відділ,  за наказом керівництва усі кримінальні провадження за повідомленнями І. Путя закриті,  тай відкрито воно було за фактом вчинення хуліганських дій !!! після того, як репортаж  з місця подій потрапив до новин у ЗМІ.  Навіть численні звернення до ГПУ народного депутата та громадських організацій не привели до жодних позитивних наслідків,  не привели до позитивних здвигів й мітинги що проводились під стінами обласної  та місцевої прокуратур.

Бездіяльність керівництва Білгород-Дністровського ВП та  місцевої прокуратури свідчить про зацікавленість та упередженість її керівництва у розслідуванні ряду гучних справ та небажання проводити досудове розслідування з мето отримання неправомірної вигоди від фігурантів таких справ.

Чоловік Ю. Урсул   О. Урсул  також як й його дружина  працює слідчим у Білгород-Дністровському відділі поліції під час допитів цей перевертень застосовує до затриманих не зовсім законні методи,  а саме табельну зброю якою він погрожує людям. Зі слів його колег він дуже близький до реального застосування табельного пістолету у відношенні осіб що підозрюються у вчиненні злочинів, про це у відділі знають усі, однак жоден з співробітників навіть не намагається  зробити йому зауваження, оскільки реально його бояться навіть досвідчені працівники.  По інформації отриманої від діючих працівників поліції за відкриття замовного кримінального провадження керівництво Білгород-Дністровського відділу поліції отримує від 5 тисяч доларів США. На території Білгорода-Дністровського розташовано  сотні нелегальних місць торгівлі тютюновими виробами, алкогольними напоями, багато з них розташовані на нелегальних ринках та уздовж центрального ринку «Асорті»,   круглий рік незаконно функціонують сотні  батискафів у яких у вільному доступі продають цигарки й горілчані напої. З кожної такої точки, поліцейські отримують данину та повністю контролюють їх місця розташування, роботу та суми які вони повинні сплачувати перевертням поліцейським. Під час курортного сезону кожного дня за вказівкою начальника відділу поліції кілька десятків груп, а також усі дільники інспектори  займаються збором коштів з підприємців що здійснюють  незаконну торгівельну діяльність на території курортів Затока, Сергіївка, Курортне, Миколаївка. Данину поліції сплачують й підприємці що тримають бази відпочинку, бари, ресторани, розважальні комплекси, скутери та навіть реалізатори пива та креветок, що ходять по узбережжю Чорного моря.

Зі слів колишніх співробітників Білгород-Дністровського відділу поліції, за три  курортних місяця перевертні у погонах отримують   біля 500 тисяч доларів США, частку з яких отримує й керівництво Нацполіції Одеської області. Жоден рейдерський захват баз відпочинку не обходиться без участі поліцейських, які отримують чималі відкати від рейдерів. Навіть прокурор Одеської області отримав кілька земельних ділянок за закриття кримінальних проваджень порушених за фактами незаконного захоплення державних баз відпочинку «Топаз» та  «Геолог». 

У квітні  2019 року, прокурора Білгород-Дністровської прокуратури було затримано під час отримання ним 10 тисяч доларів США, під час обшуку співробітниками СБУ у його будинку були вилучені набої, гранати, гранатомети та тротилові шашки. У наслідок розборок між двома ОЗУ що намагаються захопити владу у курорті Затока, був здійснений підпал легкового автомобіля належного працівнику Білгород-Дністровської місцевої прокуратури   А. Явглевського.  До цього кілька разів підпалювали автомобілі громадських діячів та  інших членів ОЗУ що ділять землі курортної Затоки. Крім  вимагання та кришування закладів відпочинку поліцейські Білгород-Дністровського відділу поліції отримують данину й з осіб, що здійснюють крадіжки на території Затоки та інших курортів розташованих на території Білгород-Дністровського району. Особисто пан Богомолюк надає дозвіл на здійснення злочинної діяльності під час курортного сезону, за що отримує свою долю. Злочинність у Білгороді-  Дністровському шокує своїми розмірами та зухвалістю.

 5 червня 2020 року, у місті Білгороді-Дністровському приблизно о 17 годині , прямо у центрі міста, біля Залізничного вокзалу,  раніше судимий рецидивіст намагався зґвалтувати  38 річну жінку, злочинець почав її душити але їй вдалося вирватись та втекти від ґвалтівника.У жовтні 2019 року відбулося резонансне вбивство мешканця міста Білгород-Дністровський, якому злочинець наніс 10  ударів ножем. 3  листопада  у пригороді Білгорода -Дністровського на території кооперативу «Росинка»  був вчинений розбійний напад на жінку, що тримає продуктовий магазин на проминку «Совхоз». Троє невідомих близько двох годин питали  жінку, після чого  заволоділи  30 тисячами, золотими виробами та іншими цінними речами  втекли у невідомому напрямку.  

У 2019 році був здійснений розбійний напад на депутатку Білгород-  Дністровської міської ради, тоді злочинці заволоділи 30 тисячами доларів, золотом та іншими цінностями. З камер відеоспостереження була знята інформація яка надала можливості правоохоронцям затримати злочинців, але завдяки А. Богомолюку інформація з камер була знищена,  що унеможливлює розшук та затримання осіб що скоїли тяжкий злочин. У наслідок бездіяльності поліції злочинці вчиняють розбійні напади поруч із відділом поліції та місцевої прокуратури, так у місті Білгороді-  Дністровському був здійснений розбійний напад на  громадянина за прізвиськом  «Леший»  та білим днем  заволоділи 30 тисячами  доларів США, жоден з нападників й досі не затриманий, хоча нападники були навіть без масок. По вулиці Лісній у місті  Білгороді-Дністровському злочинцями було здійснено відразу два розбійних напади на одну і ту ж особу, яка займається незаконним обміном валют, злочинці заволоділи чималою сумою коштів, золотом та цінностями, жоден злочинець не затриманий. Злочинці настільки обнагліли, що під час розбійного нападу на сім’ю  діючого на той час начальника РЕМ захопили його сім’ю та чекали поки він привезе кошти, які зберігались у робочому кабінеті. Аналогічний напад був здійснений на начальника дитячого будинку її взяли у полон та вимагали від сина, діючого співробітника поліції викуп, однак потім заволоділи 5 тисячами доларів США зкрилися у невідомому напрямку,   раніше розбійний напад був здійснений й на працівника місцевої прокуратури. Розбійному нападу підвергся й навіть суддя Білгород-Дністровського суду,  бандити заволоділи коштами, цінностями та золотом.

Під час обшуку на точці з продажу наркотичних речовин,  який  проводив слідчий Білгород-Дністровського відділу поліції, за вказівкою Є. Богомолюка оперативні співробітники винесли наркотики чим надали можливості особі що отруює дітей продовжувати свій кровавий бізнес. Наслідком цих подій стало звільнення начальника слідства А. Мащенка, який вступив у конфлікт з Є. Богомолюком. Жодний з зазначених злочинів не розкритий, досудове розслідування закрито, а злочинці розгулюють на волі.

З огляду на вище наведене можливо стверджувати що місцева прокуратура   приймає участь у корупційних схемах створених керівництвом Білгород-   Дністровського  відділу поліції та повністю покриває їх злочинну діяльність.        

Ще одним напрямком отримання неправомірної вигоди керівництвом Білгород-Дністровського ВП є кришування ритуальних агентств. Цей бізнес проект кришує особисто заступник начальника Білгород-Дністровського відділу поліції  А. Лєконцев. За його наказом чергова частина відділу поліції  працює тільки з двома ритуальними агентствами, тільки з їх представниками на приватному транспорті поліцейські виїздять на повідомлення про смерть громадян. За надання  переваг та безперечного права  на надання ритуальних послуг,  по інформації отриманої від звільнених співробітників Білгород-  Дністровського відділу поліції,  ритуальним агентствам «Ритуал» та «Скорбота»,  керівництво відділу поліції що місяця отримує 5 тисяч доларів США. Данні особи організували кілька злочинних схем завдяки яким шляхом підробки довідок, печаток та підписів направляють до міського моргу тіла померлих,  з цього приводу до відділу поліції було подано кілька повідомлень із зазначенням фактів  скоєння протиправних дій та відомості про осіб причетних до їх скоєння, однак  правоохоронні органи  жодним  чином не реагують на законні вимоги громадян припинити цей безлад.

Одним із ритуальних агентств «Скорбота» керує колишній депутат  міської ради В. Галів , який окрім поховань  разом зі своїм братом займається й крадіжками з квартир померлих. Відносно його рідного брата порушено більше двадцяти п’яти  кримінальних проваджень за фактами скоєння злочинів, однак завдяки дружбі з А. Лєконцевим  двадцять з них   об’єднано в одне кримінальне  провадження  яке направлене до суду,   де через кілька років справу закриють за  закінченням  часу притягнення до кримінальної відповідальності. У відношенні особи що тільки за офіційними даними скоїла майже тридцять злочинів не застосовано навіть запобіжного заходу, що надає можливості  злочинцям скоювати нові злочини.  Крім зазначених корупційних діянь А. Лєконцев займається продажем місць у черговій частині та ГШР, ціни за призначення до цих підрозділів починається з 500 доларів США,  кожен патрульний після чергування  особисто заносить перевертню  від 100 до 300 доларів США.

Ще одне направлення яке приносить керівництву Білгород-  Дністровського ВП неправомірну вигоду у вигляді коштів,  риби, раків, камбали калкан – кришування браконьєрів що здійснюють незаконний вилов  живих водних біоресурсів на Дністровському лимані та акваторії Чорного моря. Данна діяльність здійснюється за погодження з заступником  начальника  відділу водної поліції ГУНП України в Одеській області, В. Зелінським.

07.05.2020р.    інспектором управління Державного агентства  рибного господарства України,   Д. Сілівестровим,   в акваторії Дністровського лиману, були затримані браконьєри що здійснювали незаконний вилов раків. Того ж 07.05.202р. до Білгород-Дністровського  ВП ГУНП України в Одеській області,  відповідно до вимог ст. 214 КПК України, було подано повідомлення про вчинення кримінальних  правопорушень,  скоєних  мешканцями с. Красна Коса, Цигулею Олегом  Олеговичем та Самойленко Романом Анатолійовичем,  які на плавзасобі Прогрес- 2 держномер ЯОД 1084, з підвісним мотором Ямаха -50,  приблизно о 14-00 07.05.2020р. що діяли за попередньої змови із посадовими особами відділу водної поліції ГУНП України в Одеській області які здійснювали браконьєрський вилов раків та у яких, під час огляду  було вилучено  раків 548 шт,  ятерів 25 шт, карася – 7 шт. Під час затримання браконьєри зателефонували поліцейським з відділу водної поліції які прибувши на місце подій погрожували та перешкоджали працівникам рибного патруля, затриманню браконьєрів. Дії браконьєрів та посадових осіб водної поліції ГУНП України в Одеській області контролював заступник начальника відділу водної поліції майор поліції В. Зелінський. Правоохоронці   перешкоджали затриманню браконьєрів та погрожували розправою,  представникам рибного патруля Одеської області. З метою приховування  скоєного злочину співробітники водної поліції викликали на місце подій слідчо-оперативну групу Білгород-  Дністровського ВП. Поліцейські з управління водної поліції Одеської області разом із слідчими Білгород-Дністровського ВП намагались затримати інспекторів Держрибагентства і тільки прибуття на місце подій прикордонників та представників громадськості завадило їм  здійснити задумане. Дії посадових осіб відділу водної поліції Одеської області  містять ознаки злочинів передбачених ч.2 ст. 28,ч.1 ст. 249, ч.1 ст. 365 КК України.

Однак, всупереч вимогам ст. 214 КПК України, слідчою Л. Івановою  до ЄРДР внесено відомості тільки про вчинення злочину за ч.1 ст. 249 КК України. Зловживаючи службовим становищем,  керівництво Білгород- Дністровського відділу поліції, не зупиняє навіть те що Білгород-  Дністровський міськрайонний суд,  зобов’язав слідчого внести до ЄРДР відомості й за ч.1 ст. 365 КК  України,  однак й досі слідча Л. Іванова,  що виїздила на місце вчинення злочину,  за вказівкою керівництва,  саботує законні вимоги що містяться в ухвалі суду,  чим сприяє ухиленню посадових осіб водної поліції від притягнення їх до кримінальної відповідальності. Вилучений плавзасіб з мотором й досі знаходяться на зберіганні у відділку Держрибоохорони, а не у відділі поліції, слідчої, що склала протокол огляду місця подій  й досі не направлено до суду клопотання про накладення арешту на тимчасове вилучене майно, що є злочином за скоєння якого передбачена кримінальна відповідальність. Завдяки такій позиції керівництва Білгород-Дністровського відділу поліції щодо відмови у порушенні кримінального провадження за фактом скоєння протиправних дій посадовими особами водної поліції в Одеській області, перевертні продовжують кришувати браконьєрів та здійснювати збір коштів за вилов  живих водних біоресурсів під час нересту, на водоймах Одеської області, з метою особистого збагачення.

Особисту роль у корупційних схемах,  щодо отримання неправомірної вигоди від браконьєрського вилову  та реалізації живих водних біоресурсів  на території Чорного моря та водоймах Одеської області організованих керівництвом Нацполіції Одеської області  відіграє один із очільників водної поліції Одещини майор В. Зелінський.  На даний час, не зважаючи на заборону вилову через нерест,  водна поліція Одеської області,  контролює біля 90 відсотків браконьєрського вилову раків на Дністровському лимані, р. Дністер та Турунчук. За наказом В. Зелінського керівництвом Білгород-Дністровського відділу поліції було порушено кілька замовних кримінальних справ у відношенні підприємств, які відмовились сплачувати данину  водній поліції,  що займаються промисловим виловом риби у Дністровському лимані.

Приблизно чотири місяці тому, керівництвом ГУНП України в Одеській області  був призначений новий керівник Білгород-Дністровської поліції О. Гнєдов,  який  добре знається на проблемні питання,  але всупереч здоровому глузду усіма силами намагається покривати своїх підлеглих, що у свою чергу може свідчити тільки  про одне –  він також став  активним учасником брудних схем,  запроваджених його підлеглими,   направлених на отримання неправомірної вигоди. Протягом тривалого часу  О. Гнєдов  тісно спілкується з начальником Білгород-Дністровського прикордонного загону, зі слів його підлеглих він намагається організувати  трафік  з незаконного ввезення на територію України з сусідньої  Молдови   цигарок та алкогольних напоїв.

З огляду на вищенаведене  існують усі підстави стверджувати про протиправний характер дій керівництва Білгород-Дністровського відділу поліції.

На підставі вищезазначеного, з метою дотримання принципів верховенства права, припинення протиправної діяльності що здійснює керівництво  Білгород-Дністровського  відділом поліції ГУНП України в Одеській області,  керуючись ст. 3,6,8, 19, 40   Конституції України,

П Р О Ш У :

  1. Провести перевірку зазначених у скарзі фактів протиправної діяльності що здійснює керівництво Білгород-Дністровського  відділу поліції ГУНП України в Одеській області з метою їх припинення та притягнення до кримінальної відповідальності., посадових осіб правоохоронних органів причетних до скоєння вище зазначених злочинів.

       ____________ О.В.  Осадчий        в.о. голови     
ГО « Національне бюро з розслідувань
злочинів, протидії та запобіганню 
корупції в органах державної влади,
верховенства права та захисту
  основоположних прав громадян».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *