Працівниць управління соцзахисту населення та їх спільницю підозрюють в розкраданні 5 млн грн державних соцвиплат

За процесуального керівництва прокурорів Білгород-Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру групі службових осіб та їх спільниці за численними фактами розкрадання бюджетних коштів, призначених для надання державної соціальної допомоги населенню (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України).

Встановлено, що 3 головних спеціалістів управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Білгород-Дністровської держрайадміністрації та їх спільниця налагодили схему, за якою за підробленими документами заволоділи понад 5 млн гривень, призначених для виплати малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, тощо.

Так, працівниці районного управління соцзахисту населення та охорони здоров’я вносили недостовірні відомості до відповідних баз даних нібито про необхідність призначення і отримання виплат соціальної допомоги окремим мешканцям Білгород-Дністровського району, які раніше перебували на обліку Управління як отримувачі соціальних допомог, без їх відома та за відсутності законних на те підстав, а також оформляли банківські рахунки та платіжні картки, емітовані на споживачів соцдопомог.

Після призначення допомоги та затвердження виплатних відомостей на вказаних осіб, з метою отримання незаконно нарахованих коштів, до процесу зняття готівки в банкоматах спільниці залучали свою знайому.

В ході досудового розслідування задокументовано 15 епізодів протиправної діяльності спільниць.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність підозрюваних до скоєння інших епізодів злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Білгород-Дністровського райвідділу поліції ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області та УСР в Одеській області ДСР НП України. Про це пише Пресслужба Одеської обласної прокуратури .

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *