Корупційні схеми у Білгород-Дністровському відділі освіти

Трохи більше року минуло з часу коли  Муржа-Ромащук Л.І. після гучного скандалу який закінчився звільненням у наслідок порушення присяги держслужбовця,   за рішенням суду була поновлена  на посаді  начальника  Білгород-Дністровського  міського управління освіти , сім ’ ї, молоді та спорту, а гірка слава про її нові корупційні діяння на цій посаді гримить на всю округу.
Відразу після поновлення на посаді керівника відділу освіти дана персона,  як-то кажуть зі всією пролетарською люттю почала запроваджувати нові корупційні схеми практично у всіх напрямках діяльності.
Почала із закупівель продуктів харчування, після проведених тендерів на закупівлю молочної, м’ясної продукції та інших продуктів, основним постачальником для дитячих садочків та шкіл стало підприємство яке зареєстроване майже за 800 кілометрів від Білгорода-Дністровського у місті Дніпро.
Можливо там усе якісніше та дешевше але після короткого часу стало зрозуміло, що тендер виграла підставна фірма, за якою стоїть сама Муржа-Ромащук, а місцевим підприємствам  що роками постачали якісну молочну та м’ясну продукцію до садочків міста,  місця на цьому святі життя не знайшлось.
Наслідком стає зменшення порцій та знищення якості харчування дітей, що у свою чергу приведе до зниження активності та навіть хвороб.
Замість якісних та дешевих продуктів харчування, що виробляють місцеві підприємства та фермери до садочків привозять самісінькі кості, жили, жир й пліву, навіть не охолоджену  а заморожену, після розморозки м’яса з нього витікає близько 30 відсотків води, що надає можливості постачальнику отримувати прибуток як то кажуть на воді, 30% дуже непоганий результат, тай ціни на м’ясну продукцію набагато більші ніж у місцевих виробників.
Морква що завозять до садочків коштує у кілька разів більше ніж на ринках міста, а її якість взагалі не витримує жодної критики, вона маленька та зморщена.
Молочна продукція також не якісна та не місцевого виробника, однак це нікого не бентежить, начальниця міського відділу освіти заробляє сотні тисяч гривень на постачанні продуктів харчування, це для неї головне.
     19.06.2019 року під час наради у відділі освіти, усі керівники дитячих садочків підписали звернення до Муржі-Ромащук про організацію зустрічі з постачальниками продуктів харчування через її низьку якість, однак жодної зустрічі не відбулося через погрози та шантаж з боку керівника відділу освіти.
Кожного місяця,  за наказом завідуючої відділом освіти, довірені особи збирають данину з усіх директорів шкіл та дитячих садочків, по 100 гривень.
Вирішення будь якого питання за участі Муржі-Ромащук   наприклад надання позачергової відпустки, коштує від 100 доларів США.
Отримання  місця у дитячому садочку коштує від 100 доларів до кількох сотень, у ліцей  або гімназії старт починається з 200 доларів США.
Тим хто намагається йти проти волі начальника відділу освіти постійно погрожують, шантажують та створюють неможливі умови для праці, у наслідок чого з міського управління звільнились найкращі кадри.
Навіть після звільнення з відділу освіти Муржа-Ромащук дзвонить керівникам шкіл, з вимогою не брати на роботу звільнених працівників.
Аналогічна ситуація із проведенням ремонтних робіт що проводяться відділом освіти, їх проводять тільки два підприємства, чому цілком зрозуміло, вони платять долю начальнику відділу освіти, вона у свою чергу забезпечує об’єми будівельних робіт.
Під час виготовлення кошторисів значно завищуються об’єми ремонтних робіт, що надає змоги отримувати неправомірну вигоду як керівництву підприємств що здійснюють ремонтні роботи так і самій Муржі- Ромащук.
Але й цього виявилося недостатнім,  очильниця міського відділу освіти  у робочий час працює ще на двох посадах, вона викладає у вечірній школі та у міському центрі творчості. Тобто, наша героїня працює на трьох посадах й отримує три заробітних платні одночасно.
Не відстає від неї і її чоловік, він числиться охоронцем у вечірній школі, отримує заробітну платню, але на роботу не ходить. Окрім чоловіка Муржі- Ромащук, у відділі освіти працює ще одна її родичка, Верес Д. В. яка очолює методкабінет, вона часто боліє, однак знаходячись на офіційних лікарняних заставляє бухгалтерію табелювати її  як особу що знаходиться на робочому місці та виконує свої посадові обов’язки, крім цього вона постійно отримує 50% надбавки за інтенсивність та гарну працю.
Ще одна протеже очильниці міського відділу освіти Т. Шахрай, вона числиться інженером по ТБ однак на роботу взагалі не ходить за що щомісяця отримує 50% надбавку за гарну працю. Нажаль більше родичів у Муржі- Ромащук у місті не має, а то б вона пристроїла на роботу до відділу освіти  й їх.
Полюбляє наша героїня забугорні поїздки, де вона  разом із чоловіком кілька разів на рік витрачає отримані злочинним шляхом бюджетні кошти. Подружжя Муржі- Ромащуків  їздить до Європи, Туреччини, Італії на відпочинок, а в цей час її чоловік табелюється на робочому місці, йому нараховується зарплатня та надбавки за кошти  платників податків.
У 2018 році міським відділом освіти був оголошений конкурс на посаду директора ІРЦ, до цього кілька разів аналогічні конкурси проводились протягом 2018 року, їх кілька разів вигравала О. Воронкова, однак Муржа-Ромащук не бажає визнавати їх результати та постійно оголошує нові конкурси.
Усе це, відбувається кожного дня на очах працівників міського відділу освіти, керівництва дитячих садочків та шкіл міста, а також керівництва міської ради. Керівництво міста робить вигляд що нічого не знає про діяння начальника відділу освіти, керівництво та колективи навчальних закладів не мають можливості щось змінити,  а місто втрачає безцінні кадри та бюджетні кошти. Усе це, стало можливим через небажання керівництва виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради  втручатись у справи, оскільки Муржа–Ромащук має досі міцні корупційні зв’язки  із деякими депутатами міськради , які кришують її злочинну діяльність.
Так згідно з відомостями наданими депутатами міської ради, Муржа-Ромащук працює під прикриттям голови комісії з питань законності Білгород-Дністровської міської ради В. Гражданом  та його командою, що надає можливості приховувати злочини що протягом тривалого часу вчиняє керівник міського відділу освіти
Муржа-Ромащук  та уникати від кримінальної відповідальності. Окрім співпраці із командою В. Граждана, Муржа-Ромащук співпрацює зі скандально відомим на Бессарабії кланом Дубових.
Муржа-Ромащук особисто контролювала роботу штабу братів Дубових та активно рекламувала свого кандидата. Вона приймала активну участь у підготовці до виборів у народні депутати одного із братів Дубових, активно використовуючи адміністративний ресурс,  за що вони у свою чергу обіцяли підтримати її кандидатуру  на місцевих виборах до Одеської обласної ради. Використання у агітаційній роботі освітніх закладів міста  надавало величезної переваги такому кандидату, що суттєво підвищувало  його шанси на перемогу у виборах.  
Після зняття з виборчого процесу, Муржа-Ромащук продовжує спілкуватись зі скандально звісною сім’єю Дубових, які у свою чергу тісно співпрацюють  із  прокурором Одеської області О. Жученком та контролюють  роботу Білгород-Дністровського прокурора В. Голощака, що надає  можливості скандальній корупціонерці втілювати у життя нові корупційні схеми.
За короткий час, Муржа- Ромащук створила цілої низки корупційних та злочинних схем, з метою отримання неправомірної вигоди за рахунок бюджетних коштів, вона та її криша отримали мільйони гривень та розігнали цінні кадри, що у свою чергу привело до розвалу системи освіти Білгорода-Дністровського та різкого зниження якості освітнього процесу у навчальних закладах,  що приведе до занепаду міста на Дністрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *