На Хабарі Затримали Посадову Особу Комунального Підприємства

Жінка отримувала кошти у кілька етапів. Загальна сума неправомірної вигоди 1200 доларів США.

Викрили корупційну діяльність посадової особи оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі відділу поліції № 3 Одеського районного управління № 1. Як встановили поліцейські, за прискорення розгляду заяви на приватизацію житла та реєстрацію права власності зловмисниця вимагала 1200 доларів США неправомірної вигоди.

Учора, 18 листопада, посадовицю комунального підприємства Одеської міської ради затримали під час отримання другої частини від визначеної суми – 400 доларів США. Раніше задокументували факт одержання нею 800 доларів США.

На даний час зловмисниця затримана у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *