«Смотрящого за Корпусом» підозрюють в вимаганні коштів та поширення злочинного впливу

За процесуального керівництва прокурорів Малиновської окружної прокуратури м. Одеси та Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру «смотрящому» та його спільнику за фактомвимагання коштів, встановлення та поширення злочинного впливу на територі установи виконання покарань  (ч. 2 ст. 255-1, ч. 2 ст. 189 КК України).

За даними слідства, 40-річний ув’язнений, підтримуючи «злодійські традиції», отримав статус так званого «смотрящого за корпусом».

Використовуючи свої особисті якості та можливості зловмисник організовував та безпосередньо здійснював вимагання грошей в ув’язнених на території ДУ «Одеський слідчий ізолятор», з метою подальшого наповнення так званого «Общака».

Під час проведення обшуків на території Одеського слідчого ізолятору у камері «смотрящого за корпусом» вилучено мобільні телефони, чорнові записи з розміщенням ув’язнених по камерам, з відображенням їх статусу у злочинному середовищі, та інші речі та документи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділення поліції № 1 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників міграційної поліції ГУНП в Одеській області.

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *