За межею

Ця історія почалася кілька років тому, коли курорт Затока був захоплений відразу кількома кримінальними структурами, які діяли у своїх особистих інтересах з метою захоплення влади у курортному містечку, з метою здійснення контролю за всіма сферами життєдіяльності за-для отримання неправомірної вигоди та незаконного збагачення за рахунок продажу земель, розташованих на узбережжі Чорного моря.

За останні роки цей багатостраждальний курорт пережив відразу кілька десятків захоплень влади, у тому числі й за допомоги правоохоронних структур України.

Хаос та безлад панують у перлині півдня України, практично кожного дня банди здійснюють замовні підпали та рейдерські захоплення баз відпочинку та навіть приватних домівок.

Про кілька таких історій ми розкажемо у нашому журналістському розслідуванні.

Трохи менше року тому, стало відомо про рейдерське захоплення, одним із злочинних угруповань, що орудує на курорті Затока, до складу якого окрім бандитів входять посадові особи Затоківської селищної ради та навіть адвокат, Станіслав Кліменко, у колишньому співробітник прокуратури Одеської області, бази відпочинку «Зорі Тирасполю» належної державі Молдова.

Данні злочинні дії, були здійснені групою осіб, до складу якої входять посадовці Затоківської селищної ради, за допомоги яких було підроблено частка документів, на підставі яких зловмисники змогли заволодіти нерухомим майном та земельною ділянкою зазначеної бази відпочинку.

Станіслав Кліменко, що тривалий час займався вимаганням, під час праці у прокуратурі Одеської області та отримав велику кількість інформації про об’єкти відпочинку, розташовані на території курорту Затока, вже кілька разів ставав фігурантом гучних затримань та кримінальних справ, однак кожного разу йому вдавалось уникнути покарання.

Захоплення бази відпочинку «Зорі Тирасполю», також не відбулося без кримінального адвоката, він приймав активну участь у підготовці та захопленні майна бази відпочинку, належного державі Молдова.

На даний час, він є фігурантом й одним із підозрюваних у скоєнні даного злочину, однак це не перешкоджає йому займатись протиправною діяльністю, у тому числі й на території курорту Затока.

Маючи великої кількості корупційних зв’язків та знайомств у правоохоронних органах Одеської області він реалізує нові схеми пов’язані із захопленням майна громадян та державних баз відпочинку.

Для цього вже кілька років поспіль Станіслав Кліменко організовує семінари для підприємців Затоки, а на справді отримує інформацію про проблемні об’єкти, які потім захоплюються за допомоги бандитів та корупціонерів із правоохоронних органів, що діють за одне та на постійній основі із рейдерами, якими керує кримінальний адвокат Станіслав Кліменко.

Підприємці Затоки навіть й не підозрюють, що після спілкування із кримінальним адвокатом Станіславом Кліменком, можуть позбавитись свого майна, бізнесу та навіть життя.

У провадженні Білгород-Дністровського суду знаходиться позов, який був поданий до мешканця селища Затока С. Шишова.

Позов був поданий «від імені дітей» дітей, які тривалий час мешкають у Росії, стосується він частки квартири, що залишилась після смерті їх матері.

Представником дітей у даному процесі є Станіслав Кліменко, який діє за попередньої змови із депутатом Затоківської селищної ради Г. Барановської, яка мешкає поруч із квартирою яку за її особистим замовленням й намагається віджати кримінальний адвокат Станіслав Кліменко.

Яким чином Станіслав Кліменко уклад договір з позивачами, незрозуміло, оскільки вони більш ніж п’ять років жодного разу не приїздили до України та навіть не спілкувались із рідним батьком навіть по телефону.

Зрозуміло одне, що заради заволодінню часткою квартири, злочинці підробили договір між адвокатом та клієнтом й це тільки квіточки.

Ще одна кримінальна драма біля будинку по вулиці Виноградній 33 триває вже кілька місяців.

Там кримінальне угрупування, до складу якого входить колишній валютний воротила А. Костов та той самий Станіслав Кліменко за допомоги корупційних зв’язків з посадовими особами контролюючих та правоохоронних органів намагаються захопити триповерховий будинок.

Він знаходиться поруч із будинком належним Андрію Костову, що тривалий час займався незаконною скупкою валюти потім почав скуповувати земельні ділянки на курорті Затока. Тільки по вулиці Виноградній йому та його жінці належить відрази три багатоповерхових дома відпочинку.

Зазначений персонаж тривалий час, вів дружбу із іншою злочинною групою, чорних ріелторів так званими Юрою та Маратом, які захоплювали дома та квартири у Одеській області.

Можливо саме ця дружба й наштовхнула А. Костова на здійснення злочинних дій, відносно своєї сусідки О. Альдемір.

З початку він задіяв інспекторів ДАКБ, потім використав зв’язки С. Кліменка та отримав підтримку у правоохоронних органах.

Не зупиняючись на цьому А. Костов звернувся до одного із злочинних угрупувань, з яким він знаходиться у постійному контакті.

Так 17.05.2019р. приблизно о 14-00, до будинку розташованому у смт. Затока по вулиці Виноградній 33, належного Альдемір О.В., прибув представник муніципальної дружини Затоківської селищної ради у супроводі Андрія Костова.

Разом із ним на місце прибуло більше двох десятків тітушок, яких проплатив А. Костов.

Зазначені особи лаючись нецензурною лайкою, оточили місце подій, інші намагались зняти з петель ворота та виламати форту, після кількох невдалих спроб повилазили на забор та почали вигукувати непристойні вимоги та вимагати щоб до них вийшли господарі.

Усі ці події відбувались білим днем, у самому центрі Затоки, батьки володарки земельної ділянки та нерухомого майна, пенсійного віку, викликали поліцію за-для захисту свого життя від протиправних дій зазначених осіб.

Однак, після приїзду поліції нічого не змінилося, особи які намагались захопити житловий будинок по вулиці Виноградній 33, вели себе зухвало та надмірно, постійно погрожуючи розправою, батькам та власниці об’єкту, при цьому поліцейські навіть не зробили жодного зауваження злочинцям та робили вигляд, що нічого не відбувається.

Коли до поліцейських вийшли батьки, які на той час були у дома, до них відразу підійшло кілька молодиків та у присутності поліцейських почали погрожувати розправою, при цьому А. Костов стояв поруч та сміявся з того, як залякані пенсіонери просять пощади у бандитів.

Поліцейські замість припинення протиправних дій бездіяли, чим надавали можливість особам, які діяли за межами закону, продовжувати здійснювати протиправні дії направлені на грубе порушення громадського порядку.

Склалося враження, що поліцейські та прибувші на місце подій особи – старі знайомі, і нікого захищати вони навіть й не намагались.

Дії  Андрія Костова, представників муніципальної дружини Затоківської селищної ради та невідомих осіб, що прибули до дому належного О.В. Альдемір по вулиці Виноградній 33 у смт. Затока, які діяли за попередньої змови, щодо погроз вбивством, вчинення хуліганських дій, залякування власника земельної ділянки та нерухомого майна, з метою рейдерського захоплення, а також бездіяльність посадових осіб Білгород-Дністровського ВП ГУНП України в Одеській області , що надала можливості зазначеним особам продовжувати здійснення своїх злочинних намірів, містять ознаки злочинів передбачених ч.3 ст. 28, ч.1 ст. 365, ч.1 ст. 296 та ч.1 ст. 129 КК України.

З приводу припинення зазначених протиправних дій до Білгород-Дністровського відділу поліції було направлено повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень та з вимогою припинення зазначених злочинних дій, однак навіть після того як суд зобов’язав правоохоронні органи внести до ЄРДР відомості про зазначені злочини, поліцейські не тільки не виконують вимоги суду, а й навіть не намагаються припинити жодні дії злочинних угрупувань, що діють на території Затоки.

Безлад, мародерство та рейдерські захоплення стали нормою життя для мешканців та підприємців, що працюють на території курорту Затока, можливо нова влада наведе порядок та стабілізує обстановку на одному із останніх курортних місць відпочинку Українців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *